Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop
2 3 4 5

Çaj Qetësues për Menopauzën 100g

€2,20

Përbërja: Lule murrizi, lule shtogu, fletë sherebeli, lule kamomili, rozmarinë, njëmijëfletësh, majdanoz, fletë arre, gjethe luleshtrydhe, etj. Vetitë kuruese: Njëmijëfletëshi në sajë të esencës me azulen, cineol, akileines, vitaminës K,...

Çaj sherebele fletë 60g

€2,20

Përbërja: Sherebelë Vetitë Kuruese: Fletët e sherebelit përmbajnë esencë të pasur me tyjon, kanë taninë, substanca të hidhura dhe kanë cilësi të mira kuruese dhe rigjeneruese për sistemin nervor dhe...

Çaj rigon i kuq 70g

€2,20

Përbërja: Rigon I kuq. Vetitë kuruese: Në saj të esencës, substancave të hidhura, tanineve, etj rigoni i malësisë (rigoni i kuq) përdoret si një mjet (çaj) që ndihmon tretjen dhe...

Çaj kamomili 60g

€2,20

Kamomili është një nga bimët mjekësore më të njohura dhe të përdorura si një qetësues natyror mjaft efikas. Ul flatulencen (fryrjen) dhe qetëso spazmat e muskulaturës. Gjen përdorim në problemet...

Çaj fryte boronice 85g

€4,50

Përbërja: Boronicë e egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës ( ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina...

Çaj mente 75g

€2,20

Çaji nga fletët e mentes është një çaj shumë freskues, mjaft popullor dhe i përdorur në vendet e Afrikes Veriore si Maroku. Njihet për aftesitë e tij për të qetësuar...

Çaj Uva ursi 100g

€2,20

Uva Ursi–Fletë Gërdeci apo Rrush Ariu.Ky çaj, përveç shijes së mirë ka veti dezinfektuese në rrugët urinare të pezmatuara, duke mos pasur asnjë ndikim në organet e shëndosha. Gjethet e...

Çaj për forcim imuniteti 100g

€2,20

Përbërja: Trëndafil të egër, boronicë (qershigël), dhe mollë të egër. Vetitë kuruese: Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë...