Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Stevia 60g

€5,00

Ekstrakti i Stevias nxirret ne menyre natyrale nga gjethet e bimes së Stevias. Eshte nje embelsues natyral me zero sheqer dhe embelsi rreth 200 here me te larte se sheqeri i zakonshem. Eshte nje embelsues ideal per personat qe vuajne nga diabeti ose tensioni i larte. Perdorimi i Stevias ne...