Showing all 2 results

Piper i Kuq në Shëllirë 100g

5.75 

Piperi i Kuq i Marinuar perdoret kryesisht me antipastat e peshkut, frutave te detit, karpacio, mishra,sallata etj.
Perberesit: Piper i kuq, Kripe, Uthull vere

Vaj Esencial Trumze 10ml

4.85 

VAJ TRUMZE
• stimulues: për sistemin nervor dhe atë imunitar
• ekspektorant: lehtëson kollitjen, ftohjen,
• anti bakterial: irritime të gojës (herpes)
• anti fungal: kundra mykut të lëkurës
• kundra pickimeve të insekteve
• ndihmues: lehtëson artritin dhe dhimbjen e muskujve
• kundër rënies së flokëve dhe problemeve me zbokthin
• kundër diarresë
Këshillohet për përdorim të jashtëm i tretur me vajra te tjera
si vaj ulliri ose vaj kokosi ose në inhalator. Për çdo përdorim tjetër këshillohuni me mjekun.