Kebab aroma 50g

Kebaba aroma eshte nje mix erezash tropikale me aromat me te mira si Arra e moskatit,xhinxherfilli, kumini dhe hudhra. I dhurojne kebabit, qofteve dhe mishrave nje arome shume te kendshme dhe karakteristike te kuzhinave orientale.

Categories: ,

Description

Kebaba aroma eshte nje mix erezash tropikale me aromat me te mira si Arra e moskatit,xhinxherfilli, kumini dhe hudhra. I dhurojne kebabit, qofteve dhe mishrave nje arome shume te kendshme dhe karakteristike te kuzhinave orientale.