Pastë Qepe

1.80 

PASTA E QEPËS GIA përbëhet nga qepë natyrale e përzgjedhur me kujdes, e qëruar dhe e grirë, në vaj luledielli. Vjen në formën e një paste shumë praktike që ze vend në të gjitha gatimet, si në gjellë, salca, brusketa, supë, makarona dhe në çdo pjatë ku përdoret qepa.Kursen kohë dhe largon bezdisjen e grirjes së qepës. Mjafton 1-2 cm nga pasta për ti dhënë shije dhe aromë gatimeve tuaja te preferuara.

Out of stock

Additional information

Weight 100 g