Piper Jeshil i Marinuar

2.10 

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mire me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.
Perberesit: Piper Jeshil, Kripe, Uthull vere
Recete: Karpacio Peshku me piper jeshil
400g Fileto peshku, 1 limon, 1 luge Piper jeshil kokerr i marinuar, Kripe, 2 gjethe Sherebele

Description

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mire me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.
Perberesit: Piper Jeshil, Kripe, Uthull vere
Recete: Karpacio Peshku me piper jeshil
400g Fileto peshku, 1 limon, 1 luge Piper jeshil kokerr i marinuar, Kripe, 2 gjethe Sherebele

Additional information

Weight 110 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Piper Jeshil i Marinuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment