Spec i kuq pikant extra 30g

0.50 

Përbërja: Spec i kuq pikant extra

Përdorimi: Përdoret shumë në përzierjen me vajin e ullirit dhe hudhrën. Pikant në pikën e duhur për ti dhënë gatimit tuaj një shije shumë të pëlqyeshme. Rekomandohet në gjellë, gatimi i mishrave të furrës si viçit, qengjit, pulës etj. Parapëlqehet në qofte, përgatitjen e tasqebapit, rizotot, fasulet, salcat etj.

Categories: ,

Additional information

Weight 50 g