Vaj Esencial Helikrisum 10 ml

19.00 

Vaj esencial Helikrisum (Lule Aku, Makthi)
• anti inflamator: qeteson dhimbjet muskulare
• anti fungal
• anti bakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës
• anti alergjik: ul simptomat e alergjise dhe sidomos dermatitit te kontaktit
• dixhestiv: kunder fryrjes se barkut,dispepsise and kapsllekut
• ndihmon kunder semundjeve te temthit
• ndihmon kunder pagjumesise
• lufton aknet dhe plaget e krijuara prej tyre

Category:

Description

Vaj esencial Helikrisum (Lule Aku, Makthi)
• anti inflamator: qeteson dhimbjet muskulare
• anti fungal
• anti bakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës
• anti alergjik: ul simptomat e alergjise dhe sidomos dermatitit te kontaktit
• dixhestiv: kunder fryrjes se barkut,dispepsise and kapsllekut
• ndihmon kunder semundjeve te temthit
• ndihmon kunder pagjumesise
• lufton aknet dhe plaget e krijuara prej tyre

Additional information

Weight 70 g