Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Maca pluhur 30g

€5,00

Maca e njohur ndryshe si Ginseng Peruvian vjen nga malet e Andeve në Amerikën Latine. Eshte nje afrodiziak i njohur dhe nje bime e perdorur per rritjen e energjisë dhe forcimin e imunitetit, kunder çrregullimeve te menopauzes si dhe për rritjen e pjellorisë. Në kuzhinë përdoret në ëmbëlsira dhe biskota...