Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Shafran petal 0.6g

€10,00

Shafrani eshte ereza me e shtrenjte ne bote. Ajo vjen nga pistilat e bimes Crocus sativus. Aroma e tij eshte percaktuar nga njohesit si e ngjashme me te mjaltit me...

Stika pishe 45g

€5,00

Stikat e pishes jane nje nga ushqimet me te vleresuara. Gjejne perdorim tipik ne pergatijen e te famshmes Pestos Genovese se bashku me vaj ulliri dhe borzilok. Kane permbajtje te...

Vaj kokosi 85ml

€5,00

Është ndër vajrat më të perdorur në kozmetikë por edhe si ushqim për ata që ndjekin një dietë vegane ose paleo.Në përdorim të jashtëm ndihmon për shendetin e flokeve dhe...

Stevia 60g

€5,00

Ekstrakti i Stevias nxirret ne menyre natyrale nga gjethet e bimes së Stevias. Eshte nje embelsues natyral me zero sheqer dhe embelsi rreth 200 here me te larte se sheqeri...

Spirulina 40g

€5,00

Është pluhuri i nje alge të gjelbër që mund të konsumohet si ushqim. Përmban rreth 60% proteina si dhe aminoacide dhe Omega 3,6 dhe 9. Sasia e madhe e vlerave...

Maca pluhur 30g

€5,00

Maca e njohur ndryshe si Ginseng Peruvian vjen nga malet e Andeve në Amerikën Latine. Eshte nje afrodiziak i njohur dhe nje bime e perdorur per rritjen e energjisë dhe...

Vaj i faës së zezë 250ml

€11,00

Vaji i farës së zezë nxirret nga bima e Farës së zezë, e njohur si Nigella sativa, e cila ka ngjyrë të zezë dhe formë gjysmëhëne. Fara përmban mbi 100...

Vaj susami 250ml

€4,00

Farat e susamit janë një ushqim i pasur me vitaminë E, të cilat luftojnë shfaqjen e rrudhave, shenjat e diellit dhe shenjat e tjera të plakjes, si dhe janë një...

Vaj fara liri 250ml

€4,00

Vaji i farave të Lirit është nga i pangjyrë në të verdhë.Ai merret nga farat e thata dhe të pjekura të vetë bimës. Teknologjia e perpunimit është shtypja në të...

Vaji i farës Chia 250ml

€11,00

Vaji i farave Chia eshte nder vajrat me te pasur ne natyre. Ai permban acid linoleik qe ndihmon ne perthithjen e vitaminave A,D,E dhe K dhe sasi te Omega 3...

Piperi i Kuq i Marinuar 100g

€7,80

Piperi i Kuq i Marinuar perdoret kryesisht me antipastat e peshkut, frutave te detit, karpacio, mishra,sallata etj.Perberesit: Piper i kuq, Kripe, Uthull vere

Ndriçues kripe himalaje me aromë

€26,00

Kripa Himalaje përdoret për të bërë edhe “Ndriçues Kripe”… nuk janë diçka që mund të hahet, por janë bërë aq të njohur sa meritojnë një përmendje dinjitoze. Këto ndriçues të...

Ndriçues me kripë Himalaje

€23,00

Kripa Himalaje përdoret për të bërë edhe “Ndriçues Kripe”… nuk janë diçka që mund të hahet, por janë bërë aq të njohur sa meritojnë një përmendje dinjitoze. Këto ndriçues të...