Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Trëndelinë 40g

€1.05

Trëndelina është një erëz mjaft e përdorshme në kuzhinën vegjetariane për të aromatizuar supa, gjellë, rizoto, zarzavate dhe sallata të ndryshme. Natyrisht tek gatimi mishit dhe i peshkut gjen një vend mjaft të pëlqyeshëm si dhe në gatimin e pastiços dhe në ëmbëlsira sipas shijes. Kjo bimë njihet për aftësitë...

Trëndelina është një erëz mjaft e përdorshme në kuzhinën vegjetariane për të aromatizuar supa, gjellë, rizoto, zarzavate dhe sallata të ndryshme. Natyrisht tek gatimi mishit dhe i peshkut gjen një vend mjaft të pëlqyeshëm si dhe në gatimin e pastiços dhe në ëmbëlsira sipas shijes. Kjo bimë njihet për aftësitë e saj afrodiziake.