Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Esencë Helikrisum 10ml

€19,00

Vaj esencial Helikrisum (Lule Aku, Makthi)• anti inflamator: qeteson dhimbjet muskulare• anti fungal• anti bakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës• anti alergjik: ul simptomat e alergjise dhe sidomos...

Esencë timus 10ml

€12,00

Vaji esencial i timusit distilohet nga pjeset ajrore te Thymus vulgaris. Ka nje note te mesme me nje arome te forte bimore e erezash. Bima eshte perdorur si incense dhe...

Esencë eukaliptus 10ml

€5,00

Esenca e eukaliptit është një esencë me nota të siperme e distiluar nga fletët dhe bishtat e Eucalyptus globulus. Është përdorur për një kohë të gjatë si ndihmues e qetësues...

Esencë Dëllenje E Zezë 10ml

€5,00

•Përmbajtje të lartë të vitaminës C •Antioksidant i fuqishëm •Anti-inflamator: redukton inflamacionin në lëkurë •Redukton njollat e moshës/diellit dhe pastron poret •Diuretik: ndihmon funksionin e veshkave nëpërmjet nxitjes së urinimit...

Esencë timus i egër 10ml

€12,00

Vaji esencial i timusit te eger distilohet nga pjeset ajrore te Thymus vulgaris. Ka nje note te mesme me nje arome te forte bimore e erezash. Bima eshte perdorur si...

Esencë konopice 10ml

€6,00

Vaji esencial i konopices distilohet nga frutet e Vitex agnus castus. Ka nje note aromatike te mesme dhe perdoret shpesh ne blende vajrashe masazhi per femrat per shkak te cilesive...

Esencë sherebele 10ml

€5,00

Vaj Sherebele • antioksidant: vepron kundër radikaleve të lira në trup• anti inflamator: kundra inflamacioneve të lëkurës, të stomakut, të zorrëve• depurativ: përshpejton largimin e toksinave nga gjaku nëpërmjet djersitjes...

Esencë rozmarine 10ml

€5,00

Vaji esencial i Rozmarinës ështeë i njohur për përdorimin e tij në aromaterapi. Nxit sistemin imunitar, ul inflamacionin ,largon dhimbjet e kokës dhe nxit rritjen e flokëve. Të përdoret i...