Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Boronicë e Kuqe 40g

€2.50

Boronicë e Kuqe – Brusnicë Boronica e kuqe bën pjesë në familjen e Boronicës (Vaccinium) dhe ndan vlera të ngjashme ushqyese. Ajo është e përhapur kryesisht në vendet e ftohta...

Çaj Boronice 40g

€2.50

Frytet e boronicës dhe çaji i dalë prej tyre ndihmon dukshëm në trajtimin e çrregullimeve të qarkullimit të gjakut në kapilarë, veçanërisht në hemorragjitë e retinës. Përgatitja: Një filtër rekomandohet...

Çaj English Breakfast 32g

€2.40

Çaji English Breakfast është një blend çajrash të ndryshme me origjinë nga Assami, Ceyloni dhe Kenya. Është një nga blended më të njohura të çajit, mjaft i përdorur në kulturat...

Çaj Fruta Pylli 40g

€2.20

Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko–mjeksore tërësisht të egra dhe të rritura në pyjet tanë, e bën këtë përzierje në mënyrën më absolute një nga çajrat më të mirë. Përgatitja:...

Çaj gjethe sene 36g

€2.20

Përbërja: Gjethe Sene Vetitë kuruese: Fletët e senës në sajë të heterozideve antrokinotike që përmbajnë, nxisin jashtëqitjen në organizëm. Sena është një bimë mjaft e njohur, efikase dhe e përdorshme...

Çaj Hithre 24g

€2.20

Hithra është një bimë mjekësore e njohur për veprimin në problemet reumatizmale, gastrointestinale, sistemin e qarkullimit të gjakut, problemet e veshkave dhe të traktit urinar si dhe ndihmëse në rastet...

Çaj i Zi 36g

€2.20

Vetëm një çaj i zi ofron një përqëndrim më të mirë, pa nervozizëm dhe ankth më mirë se sa një dozë kafeje. Çaji i zi është plot me antioksidantë, prandaj është...

Çaj jasemini 26g

€3.00

Çaji i Jaseminit është një blend aromatik dhe i shijshëm i çajit Jeshil dhe Jaseminit. Lulet e frësketa të Jaseminit i bashkohen gjetheve të çajit jeshil, ku duke cliruar lagështine,...

1 2 3 Para »

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj