NATYRAL & ATC

Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Disa nga produktet tona

Çaj Aronia 400g

€14,50

Aronia është një bimë e zbuluar dhe e përdorur fillimisht në Amerikën e veriut e më pas në Europë. Vitet e fundit kërkesa e madhe për frutat e saj bëri...

Çaj Boronice 430g

€26,20

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës ( ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina...

Çaj Fruta Pylli 340g

€11,60

Përbërja: Fryte boronice, trëndafil të kuq, manaferrë, vadhëz të egër, mollë të egër. Vetitë kuruese: Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko – mjeksore tërësisht të egra dhe të rritura në pyjet...

Çaj i bardhë 80g

€8,90

Pai Mu Tan eshte nje variant i cmuar i cajit te bardhe i krijuar nga nje syth i ri dhe dy gjethe te reja te Camellia sinensis. Nje arome shume...

Çaj i zi 180g

€6,00

Çaji i zi është i njohur dhe i përdorur që në kohët me të lashta nga vendet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj Jeshil 200g

€6,00

Çaji Jeshil është i njohur dhe i përdorur që në kohët më të lashta, fillimisht nga vëndet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj kamomili 105g

€5,20

Përbërja: Lule kamomili Vetitë: Kamomili njihet si një qetësues natyror mjaft efikas. Përdoret per të larguar gazrat nga zorrët dhe liron ngërçet (spazmat e muskulaturës). Përdoret kundër diarrese, kundër pezmatimit...

Çaj limonçine & ginger 170g

€8,90

Caji perbehet nga gjethet e Limoncines (Herba Louisa) dhe rrenjet e Xhinxherit te cilat jane nje kombinim i perkryer. Ato qe i japin cajit shijen pikante karakteristike dhe vlerat mjekesore....

Çaj limonçine 160g

€10,80

Çaji i përgatitur me fletët e Luizës ose Limoncines përveç vlerave ka një aromë shumë të mirë , të ngjashme me atë të limonit . Ështe e pasur me vaj...

Çaj lule bliri 210g

€8,00

Përbërja: Lule Bliri Vetitë kuruese: Lulet e blirit përmbajnë muçilagje, esencë të pasur me farnezol, glukozitë të ndryshëm, sheqerna, taninë dhe substanca të përafërta me vitaminën “E”. Përdoret në sëmundje...

Çaj Malësie 125g

€4,50

Përbërja: Rigon I kuq. Në saj të esencës, substancave të hidhura, tanineve, etj rigoni i malësisë (rigoni i kuq) përdoret si një çaj që ndihmon tretjen dhe nxjerrjen e gëlbazës,...

Çaj Mali 90g

€4,00

Përbërja: Çaj mali. Vetitë: Çaji i malit është ndër çajrat më të njohur dhe më të përdorshëm në vendin tonë si dhe në disa nga vendet e mesdheut. Ne kemi...

MË TË KËRKUARAT

Më të shiturat gjatë javës

Çaj Qetësues për Menopauzën 100g

€2,20

Përbërja: Lule murrizi, lule shtogu, fletë sherebeli, lule kamomili, rozmarinë, njëmijëfletësh, majdanoz, fletë arre, gjethe luleshtrydhe, etj. Vetitë kuruese: Njëmijëfletëshi në sajë të esencës me azulen, cineol, akileines, vitaminës K,...

Çaj për Stomakun 80g

€2,20

Përbërja: Kamomil, bar blete, menta piperita, kin fushe, borzilok, fom mjekesor, rrënjë sanzi, kumin, lule bliri etj. Vetitë kuruese: Kamomili, gjethja e mentes dhe bari i bletës përmbajnë esencë dhe...

Çaj Mam 95g

€2,20

Përbërja: Bar qerbashi, fletë hithre, kopër të egër, glikanxo, borzilok, verbene herbe, etj. Vetitë kuruese: Ky çaj përmban bimë mjeksorë përbërësit aktivë të të cilave nxisin formimin dhe sektretimin e...

Çaj Lule Basani 90g

€2,20

Përbërja: Lule basani Vetitë Kuruese :Lulja e Basanit njihet dhe përdoret që nga kohët më të lashta si një mjekim popullor . Ndihmon në djegiet e stomakut dhe ulçerës , astmës...

NATYRAL ATC INSTAGRAM