Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Trëndelinë 40g

€1,05

Trëndelina është një erëz mjaft e përdorshme në kuzhinën vegjetariane për të aromatizuar supa, gjellë, rizoto, zarzavate dhe sallata të ndryshme. Natyrisht tek gatimi mishit dhe i peshkut gjen një vend mjaft të pëlqyeshëm si dhe në gatimin e pastiços dhe në ëmbëlsira sipas shijes. Kjo bimë njihet për aftësitë...