Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Çaj mente 175g

€4,50

Caji nga fletet e mentes eshte nje caj shume freskues, mjaft popullor dhe i perdorur ne vendet e Afrikes Veriore si Maroku. Njihet per aftesite e tij per te qetesuar sistemin nervor, uljen e flatulences (gazrave dhe fryrjes se barkut),stimulon temthin dhe perdoret si rihidratues ne gjendjet e diarrese dhe...