Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Esencë sherebele 10ml

€5,00

Vaj Sherebele • antioksidant: vepron kundër radikaleve të lira në trup• anti inflamator: kundra inflamacioneve të lëkurës, të stomakut, të zorrëve• depurativ: përshpejton largimin e toksinave nga gjaku nëpërmjet djersitjes dhe sekretimit.• dixhestiv: ndihmon tretjen përmes nxitjes së lëngjeve të stomakut.• antibakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës• anti-fungal:...