Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Piperi Jeshil i Marinuar 100g

€2.10

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mirë me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.Përbërësit: Piper Jeshil, Kripë, Uthull vere.Recetë: Karpacio Peshku me piper jeshil: 400g Fileto peshku, 1 limon, 1 lugë Piper jeshil kokërr i marinuar, Kripe, 2 gjethe Sherebele

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mirë me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.
Përbërësit: Piper Jeshil, Kripë, Uthull vere.
Recetë: Karpacio Peshku me piper jeshil: 400g Fileto peshku, 1 limon, 1 lugë Piper jeshil kokërr i marinuar, Kripe, 2 gjethe Sherebele