Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Boronicë e Kuqe 40g

€2,50

Boronicë e Kuqe – Brusnicë Boronica e kuqe bën pjesë në familjen e Boronicës (Vaccinium) dhe ndan vlera të ngjashme ushqyese. Ajo është e përhapur kryesisht në vendet e ftohta...

Çaj Boronice 40g

€2,50

Frytet e boronicës dhe çaji i dalë prej tyre ndihmon dukshëm në trajtimin e çrregullimeve të qarkullimit të gjakut në kapilarë, veçanërisht në hemorragjitë e retinës. Përgatitja: Një filtër rekomandohet...

Çaj English Breakfast 32g

€2,40

Çaji English Breakfast është një blend çajrash të ndryshme me origjinë nga Assami, Ceyloni dhe Kenya. Është një nga blended më të njohura të çajit, mjaft i përdorur në kulturat...

Çaj Fruta Pylli 40g

€2,20

Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko–mjeksore tërësisht të egra dhe të rritura në pyjet tanë, e bën këtë përzierje në mënyrën më absolute një nga çajrat më të mirë. Përgatitja:...

Çaj gjethe sene 36g

€2,20

Përbërja: Gjethe Sene Vetitë kuruese: Fletët e senës në sajë të heterozideve antrokinotike që përmbajnë, nxisin jashtëqitjen në organizëm. Sena është një bimë mjaft e njohur, efikase dhe e përdorshme...

Çaj Hithre 24g

€2,20

Hithra është një bimë mjekësore e njohur për veprimin në problemet reumatizmale, gastrointestinale, sistemin e qarkullimit të gjakut, problemet e veshkave dhe të traktit urinar si dhe ndihmëse në rastet...

Çaj i Zi 36g

€2,20

Vetëm një çaj i zi ofron një përqëndrim më të mirë, pa nervozizëm dhe ankth më mirë se sa një dozë kafeje. Çaji i zi është plot me antioksidantë, prandaj është...

Çaj jasemini 26g

€3,00

Çaji i Jaseminit është një blend aromatik dhe i shijshëm i çajit Jeshil dhe Jaseminit. Lulet e frësketa të Jaseminit i bashkohen gjetheve të çajit jeshil, ku duke cliruar lagështine,...

Çaj Jeshil 36g

€2,20

Është një thesar për shëndetin dhe gjithë organizmin. Nga “fuqitë” kundër plakjes deri te funksioni mbrojtës kundër stresit, deri tek efektet antidepresive dhe antidemencës. Përgatitja: Një filtër rekomandohet të përdoret...

Çaj Kamomil 26g

€2,20

Kamomili prej vitesh njihet si një qetësues mjaft efikas natyror për njeriun (të çdo moshe). Përdoret si mjet që largon gazrat nga zorrët dhe liron ngërçet (spazmat e muskulaturës). Përgatitja:...

Çaj Kumbulle 40g

€2,20

Çaji i Kumbullës përbëhet nga kumbulla të thata dhe të freskëta. Fruti i njohur në mjekësinë Ayurvedike do fitojë zemrat tuaja, jo vetëm nga shija e embël që shoqëron çajin...

Çaj Limon, Xhinxhërfill, Hibiskus 40g

€2,20

Çaji limon, xhinxherit dhe hibiskus është një kombinim i përkryer i shijes pikante dhe vlerave mjëkësore. I përdorur prej shekujsh në mjekësinë Ayurvedike. Rrënja ose rizoma e xhinxherit ka qenë...