Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Çaj Luleshtrydhe 40g

€2.20

Frutat e freskët janë sidomos të pasura me vitamin “C” , “A”, gjithashtu kjo është një frut që është e pasur me acide, minerale si kalium, magnez, hekur, zink, mangan, bakër, fosfor etj Përgatitja: Një filtër rekomandohet të përdoret për një filxhan çaji. Të shtohet në filxhan uji i sapo...

Frutat e freskët janë sidomos të pasura me vitamin “C” , “A”, gjithashtu kjo është një frut që është e pasur me acide, minerale si kalium, magnez, hekur, zink, mangan, bakër, fosfor etj

Përgatitja: Një filtër rekomandohet të përdoret për një filxhan çaji. Të shtohet në filxhan uji i sapo zier (100 ºC) duke u munduar të mos hidhet sipër filtrit, për të evituar fryerjen e tij. Të lihet 5-6 minuta dhe më pas të konsumohet duke u ëmbëlsuar me mjaltë ose sheqer sipas dëshires. Mund të shoqërohet me një fetë limon ose portokall.