Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Maca pluhur 50g

€5.00

Maca e njohur ndryshe si Ginseng Peruvian vjen nga malet e Andeve në Amerikën Latine. Është një afrodiziak i njohur dhe një bimë e përdorur për rritjen e energjisë dhe forcimin e imunitetit, kundër çrregullimeve të menopauzës si dhe për rritjen e pjellorisë. Në kuzhinë përdoret në ëmbëlsira dhe biskota...

Maca e njohur ndryshe si Ginseng Peruvian vjen nga malet e Andeve në Amerikën Latine. Është një afrodiziak i njohur dhe një bimë e përdorur për rritjen e energjisë dhe forcimin e imunitetit, kundër çrregullimeve të menopauzës si dhe për rritjen e pjellorisë. Në kuzhinë përdoret në ëmbëlsira dhe biskota e përzier me kanellë ose kakao, në smoothie, në akullore, në waffles me banane dhe çokollatë, në pije të ngrohta si kakao me maca apo maca latte.