Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Piperi Jeshil i Marinuar 100g

€2,10

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mire me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.Perberesit: Piper Jeshil, Kripe, Uthull vere.Recete: Karpacio Peshku me piper jeshil: 400g Fileto peshku, 1 limon, 1 luge Piper jeshil kokerr i marinuar, Kripe, 2 gjethe Sherebele