Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Stika pishe 45g

€5,00

Stikat e pishes jane nje nga ushqimet me te vleresuara. Gjejne perdorim tipik ne pergatijen e te famshmes Pestos Genovese se bashku me vaj ulliri dhe borzilok. Kane permbajtje te larte yndyrash bimore dhe jane burim proteinash, fibrash dietike, magnezi dhe hekuri.