Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Esencë Helikrisum 10ml

€19,00

Vaj esencial Helikrisum (Lule Aku, Makthi)• anti inflamator: qeteson dhimbjet muskulare• anti fungal• anti bakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës• anti alergjik: ul simptomat e alergjise dhe sidomos dermatitit te kontaktit• dixhestiv: kunder fryrjes se barkut,dispepsise and kapsllekut• ndihmon kunder semundjeve te temthit• ndihmon kunder pagjumesise• lufton aknet...