Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Herbal slim tea 140g

€18.75

HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejtësisht natyrale me përbërje bimore që siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊 Përfitimet: • Stimulon tretjen. • Përshpejton metabolizmin. • Eliminon indet dhjamore. • Jep ndjesinë e ngopjes • Redukton fryrjen e barkut. • Detoksifikon organizmin. • Largon gazrat...

HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejtësisht natyrale me përbërje bimore që siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊

Përfitimet:
Stimulon tretjen.
 Përshpejton metabolizmin.
Eliminon indet dhjamore.
 Jep ndjesinë e ngopjes
 Redukton fryrjen e barkut.
 Detoksifikon organizmin.
 Largon gazrat nga zorrët.
 Qetëson ngërçet e muskujve të stomakut, të zorrëve dhe të mitrës.
 Ul nivelin e kolesterolit në gjak.

Përdorimi: Masa e një luge e gjysmë çaj me Herbal Slim Tea hidhet në një xhezve me ujë dhe lihet të vlojë për 5 minuta. Më pas e lemë në qetësi për 2-3 minuta. Kullohet dhe pihet.