Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Çaj malësie 40g

€2,75

Përbërja: Rigon I kuq. Në saj të esencës, substancave të hidhura, tanineve, etj., rigoni i malësisë (rigoni i kuq) përdoret si një çaj që ndihmon tretjen dhe nxjerrjen e gëlbazës,...

Çaj mali buqetë 40g

€2,50

Vetitë: Çaji i malit është ndër çajrat më të njohur dhe më të përdorshëm në vendin tonë si dhe në disa nga vendet e mesdheut. Ne kemi përzgjedhur për ju,...

Çaj Matcha 30g

€10,63

Çaji jeshil Matcha Hana është një çaj i gradës ceremoniale dhe ndër më të kërkuarit. E ka origjinën nga prefektura e Kyotos në Japoni. Është çaji më i pasur me...

Ekstrakt Vanilje 10g

€2,50

Ekstrakti i Vaniljes perdoret kryesisht në aromatizimin e ëmbëlsirave dhe produkteve të tjera të pastiçerisë si akullore, torta e biskota, në aromatizimin e sallatave të frutave, në smoothie, milkshake etj....

Maca pluhur 30g

€6,25

Maca e njohur ndryshe si Ginseng Peruvian vjen nga malet e Andeve në Amerikën Latine. Është një afrodiziak i njohur dhe një bimë e përdorur për rritjen e energjisë dhe...

Moringa 30g

€6,25

Moringa është një pemë me prejardhje nga vendet ekuatoriale, mjaft e përdorur në mjekësinë tradicionale. Eshte e pasur me proteina, antioksidante, vitamina dhe minerale te domosdoshme për organizmin e njeriut....

Ndriçues kripe himalaje me aromë

€32,50

Kripa Himalaje përdoret për të bërë edhe “Ndriçues Kripe”… nuk janë diçka që mund të hahet, por janë bërë aq të njohur sa meritojnë një përmendje dinjitoze. Këta ndriçues të...

Ndriçues me kripë Himalaje

€28,75

Kripa Himalaje përdoret për të bërë edhe “Ndriçues Kripe”… nuk janë diçka që mund të hahet, por janë bërë aq të njohur sa meritojnë një përmendje dinjitoze. Këta ndriçues të...

Ndriçues shportë me kripë Himalaje

€31,25

Kripa Himalaje përdoret për të bërë edhe “Ndriçues Kripe”… nuk janë diçka që mund të hahet, por janë bërë aq të njohur sa meritojnë një përmendje dinjitoze. Këta ndriçues të...

Piperi i Kuq i Marinuar 100g

€9,75

Piperi i Kuq i Marinuar përdoret kryesisht me antipastat e peshkut, frutave te detit, karpacio, mishra, sallata etj.Përbërësit: Piper i kuq, Kripë, Uthull vere

Piperi Jeshil i Marinuar 100g

€2,63

Piperi Jeshil i Marinuar shkon mirë me peshkun, pjatat e mishit dhe salcat.Përbërësit: Piper Jeshil, Kripë, Uthull vere.Recetë: Karpacio Peshku me piper jeshil: 400g Fileto peshku, 1 limon, 1 lugë Piper...