Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Çaj mente 175g

€5,63

Caji nga fletet e mentes eshte nje caj shume freskues, mjaft popullor dhe i perdorur ne vendet e Afrikes Veriore si Maroku. Njihet per aftesite e tij per te qetesuar...

Herbal slim tea 140g

€18,75

 HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejt natyrale me përbërje bimore, ku siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊 Përfitimet: *Stimulon...

Çaj Hithre 24g

€2,75

Hithra është një bimë mjekësore e njohur për veprimin në problemet rheumatizmale, gastrointestinale, sistemin e qarkullimit të gjakut, problemet e veshkave dhe të traktit urinar si dhe ndihmëse në rastet...

Çaj Boronice 430g

€32,75

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës ( ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina...

Çaj uva ursi 40g

€2,75

Çaji Uva Ursi përbëhet nga gjethet e bimës së Rrushit të Ariut (Arctostaphylos Uva Ursi) e cila gjendet në terrenet malore të vendit tonë. Çaji i përftuar ka shije të...

Çaj Trëndafil i egër 40g

€2,75

Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë më tepër se agrumet, arsye kryesore kjo, që jep kontribut në forcimin...

Çaj Sherebele 36g

€3,13

Fletët e sherebelit përmbajnë esencë të pasur me tyjon, kanë taninë, substanca të hidhura dhe kanë cilësi të mira kuruese dhe rigjeneruese për sistemin nervor dhe atë tretës. Sherebeli në...

Çaj Portokalli 40g

€2,75

Çaji i portokallit është i pasur me vitaminë C, ai përmban një sasi të konsiderueshme pektine e cila ndihmon në uljen e kolesterolit. Ky çaj fantastik është një agjent i...