NATYRAL & ATC

Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Disa nga produktet tona

Çaj Aronia 400g

€18.13

Aronia është një bimë e zbuluar dhe e përdorur fillimisht në Amerikën e veriut e më pas në Europë. Vitet e fundit kërkesa e madhe për frutat e saj bëri...

Çaj Boronice 430g

€32.75

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës (ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina A,...

Çaj Fruta Pylli 340g

€14.50

Përbërja: Fryte boronice, trëndafil të kuq, manaferrë, vadhëz të egër, mollë të egër. Vetitë kuruese: Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko – mjekësore tërësisht të egra dhe të rritura në pyjet...

Çaj i bardhë 80g

€11.13

Pai Mu Tan është një variant i çmuar i cajit të bardhë i krijuar nga një syth i ri dhe dy gjethe të reja të Camellia sinensis. Nje aromë shumë...

Çaj i zi 180g

€7.50

Çaji i zi është i njohur dhe i përdorur që në kohët me të lashta nga vendet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj Jeshil 200g

€7.50

Çaji Jeshil është i njohur dhe i përdorur që në kohët më të lashta, fillimisht nga vëndet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj kamomili 105g

€6.50

Përbërja: Lule kamomili Vetitë: Kamomili njihet si një qetësues natyror mjaft efikas. Përdoret per të larguar gazrat nga zorrët dhe liron ngërçet (spazmat e muskulaturës). Përdoret kundër diarrese, kundër pezmatimit...

Çaj limonçine & ginger 170g

€11.13

Çaji përbëhet nga gjethet e Limoncinës (Herba Louisa) dhe rrënjët e Xhinxherit të cilat janë një kombinim i përkryer. Ato që i japin çajit shijen pikante karakteristike dhe vlerat mjekësore....

Çaj limonçine 160g

€13.50

Çaji i përgatitur me fletët e Luizës ose Limoncinës përveç vlerave ka një aromë shumë të mirë, të ngjashme me atë të limonit. Është e pasur me vaj esencial si...

Çaj lule bliri 210g

€10.00

Përbërja: Lule Bliri Vetitë kuruese: Lulet e blirit përmbajnë muçilagje, esencë të pasur me farnezol, glukozitë të ndryshëm, sheqerna, taninë dhe substanca të përafërta me vitaminën “E”. Përdoret në sëmundje...

Çaj Malësie 125g

€5.63

Përbërja: Rigon I kuq. Në saj të esencës, substancave të hidhura, tanineve, etj. rigoni i malësisë (rigoni i kuq) përdoret si një çaj që ndihmon tretjen dhe nxjerrjen e gëlbazës,...

Çaj Mali 90g

€5.00

Përbërja: Çaj mali. Vetitë: Çaji i malit është ndër çajrat më të njohur dhe më të përdorshëm në vendin tonë si dhe në disa nga vendet e mesdheut. Ne kemi...

MË TË KËRKUARAT

Më të shiturat gjatë javës

Çaj Afrodiziak 90g

€4.50

Përbërja: Majoranë, fletë mente, trëndelinë, kanellë, salep, sherebelë, lule akacie, konopicë etj. Vetitë Kuruese: Në këtë çaj janë përfshirë bimë mjekësore me aftësi afrodiziake (nxitje seksuale). Lëndët aktive që ato...

Çaj Anti-Azmatik 90g

€2.75

Përbërja: Rrënjë mëllage, zhumbricë, njëmijëfletësh, gjethe thundërmushke, lule mëllage të bardhë, lule lavandul, etj. Vetitë kuruese: Përzierja falë rrënjës së mëllagës dhe gjetheve të thundërmushkës që përmbajnë shumë mucilagje e...

Çaj Anti-Celulit 90g

€2.75

Përbërja: Rrënjë qumështore, mustaqe misri, fletë mështekne, borzilok, kanellë, lëvore fasule, etj. Vetitë kuruese: Rrënja e qumështores në saj të përmbajtjes dhe vetitë diuretike, rekomandohet në rastet e ënjtjes së...

Çaj Anti-Diabetik 100g

€2.75

Përbërja: Rrënjë grami, fletë ferre, fletë boronice, rrënjë qumështore, fletë hithre, kin fushe, gjethe mërsini, bar qerbashi, lule bliri, lëvore fasule etj. Vetitë kuruese: Në këtë çaj janë përzier bimë të...

INSTAGRAM