Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Çaj Hithre 24g

€2,75

Hithra është një bimë mjekësore e njohur për veprimin në problemet rheumatizmale, gastrointestinale, sistemin e qarkullimit të gjakut, problemet e veshkave dhe të traktit urinar si dhe ndihmëse në rastet...

Çaj uva ursi 40g

€2,75

Çaji Uva Ursi përbëhet nga gjethet e bimës së Rrushit të Ariut (Arctostaphylos Uva Ursi) e cila gjendet në terrenet malore të vendit tonë. Çaji i përftuar ka shije të...

Çaj Trëndafil i egër 40g

€2,75

Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë më tepër se agrumet, arsye kryesore kjo, që jep kontribut në forcimin...

Çaj Sherebele 36g

€3,13

Fletët e sherebelit përmbajnë esencë të pasur me tyjon, kanë taninë, substanca të hidhura dhe kanë cilësi të mira kuruese dhe rigjeneruese për sistemin nervor dhe atë tretës. Sherebeli në...

Çaj Portokalli 40g

€2,75

Çaji i portokallit është i pasur me vitaminë C, ai përmban një sasi të konsiderueshme pektine e cila ndihmon në uljen e kolesterolit. Ky çaj fantastik është një agjent i...

Çaj Mollë e Eger-Kanellë 40g

€2,75

Molla e egër është e pasur me Vitaminë A, B1,B2, B3,C, Thiaminë, Riboflavinë, Niacinë, Proteina, Kalcium, Hekur, Magnez, Fosfor, Kalium, Bakër, Mangan, Acidet yndyrore Omega 3, Acidet yndyrore Omega 6,...

Çaj Mente 40g

€2,75

Çaji nga fletët e mentes është një çaj shumë freskues, mjaft popullor dhe i përdorur në vendet e Afrikes Veriore si Maroku. Njihet për aftesitë e tij për të qetësuar...

Çaj Luleshtrydhe 40g

€2,75

Frutat e freskët janë sidomos të pasura me vitamin “C” , “A”, gjithashtu kjo është një frut që është e pasur me acide, minerale si kalium, magnez, hekur, zink, mangan,...