Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani
2 3 4 5

Çaj Aronia 400g

€18,13

Aronia është një bimë e zbuluar dhe e përdorur fillimisht në Amerikën e veriut e më pas në Europë. Vitet e fundit kërkesa e madhe për frutat e saj bëri...

Çaj Boronice 430g

€32,75

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës (ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina A,...

Çaj Fruta Pylli 340g

€14,50

Përbërja: Fryte boronice, trëndafil të kuq, manaferrë, vadhëz të egër, mollë të egër. Vetitë kuruese: Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko – mjekësore tërësisht të egra dhe të rritura në pyjet...

Çaj i bardhë 80g

€11,13

Pai Mu Tan është një variant i çmuar i cajit të bardhë i krijuar nga një syth i ri dhe dy gjethe të reja të Camellia sinensis. Nje aromë shumë...

Çaj i zi 180g

€7,50

Çaji i zi është i njohur dhe i përdorur që në kohët me të lashta nga vendet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj Jeshil 200g

€7,50

Çaji Jeshil është i njohur dhe i përdorur që në kohët më të lashta, fillimisht nga vëndet e lindjes si Kina e Japonia e më pas në mbarë globin. Gjethet...

Çaj kamomili 105g

€6,50

Përbërja: Lule kamomili Vetitë: Kamomili njihet si një qetësues natyror mjaft efikas. Përdoret per të larguar gazrat nga zorrët dhe liron ngërçet (spazmat e muskulaturës). Përdoret kundër diarrese, kundër pezmatimit...

Çaj limonçine & ginger 170g

€11,13

Çaji përbëhet nga gjethet e Limoncinës (Herba Louisa) dhe rrënjët e Xhinxherit të cilat janë një kombinim i përkryer. Ato që i japin çajit shijen pikante karakteristike dhe vlerat mjekësore....

Çaj limonçine 160g

€13,50

Çaji i përgatitur me fletët e Luizës ose Limoncinës përveç vlerave ka një aromë shumë të mirë, të ngjashme me atë të limonit. Është e pasur me vaj esencial si...

Çaj lule bliri 210g

€10,00

Përbërja: Lule Bliri Vetitë kuruese: Lulet e blirit përmbajnë muçilagje, esencë të pasur me farnezol, glukozitë të ndryshëm, sheqerna, taninë dhe substanca të përafërta me vitaminën “E”. Përdoret në sëmundje...

Çaj Malësie 125g

€5,63

Përbërja: Rigon I kuq. Në saj të esencës, substancave të hidhura, tanineve, etj. rigoni i malësisë (rigoni i kuq) përdoret si një çaj që ndihmon tretjen dhe nxjerrjen e gëlbazës,...

Çaj Mali 90g

€5,00

Përbërja: Çaj mali. Vetitë: Çaji i malit është ndër çajrat më të njohur dhe më të përdorshëm në vendin tonë si dhe në disa nga vendet e mesdheut. Ne kemi...