Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Esencë sherebele 10ml

€6.25

Vaj Sherebele • antioksidant: vepron kundër radikaleve të lira në trup• anti inflamator: kundra inflamacioneve të lëkurës, të stomakut, të zorrëve• depurativ: përshpejton largimin e toksinave nga gjaku nëpërmjet djersitjes dhe sekretimit.• dixhestiv: ndihmon tretjen përmes nxitjes së lëngjeve të stomakut.• antibakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës• anti-fungal:...

Vaj Sherebele

• antioksidant: vepron kundër radikaleve të lira në trup
• anti inflamator: kundra inflamacioneve të lëkurës, të stomakut, të zorrëve
• depurativ: përshpejton largimin e toksinave nga gjaku nëpërmjet djersitjes dhe sekretimit.
• dixhestiv: ndihmon tretjen përmes nxitjes së lëngjeve të stomakut.
• antibakterial: ndihmon në luftimin e ftohjes dhe kollës
• anti-fungal: kundra mykut të lëkurës
• ekspektorant: lehtëson kollitjen, ftohjet, infeksionet në kraharor.
• stabilizues: ndihmon në ciklin menstrual, dhimbjeve të kokës, lodhjes
• laksativ: lehtëson jashtëqitjen, eliminon kapsllëkun
• stimulues: për sistemin nervor, zorrët, mëlçinë, shpretkën
• ndihmues: në menaxhimin e dermatitit, herpesit, psoriazes, sinusitit, astmës
• parfumues lëkure dhe ambienti
• kundra djegieve, përfshirë edhe atë prej diellit

Kujdes! Këshillohet për përdorim të jashtëm i tretur me vajra të tjera si vaj ulliri ose
vaj kokosi ose në inhalator. Për çdo përdorim tjetër këshillohuni me mjekun.