Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Herbal slim tea 140g

€15.00

HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejtësisht natyrale me përbërje bimore që siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊 Përfitimet: •...

Çaj për forcim imuniteti 100g

€2.20

Përbërja: Trëndafil të egër, boronicë (qershigël), dhe mollë të egër. Vetitë kuruese: Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë...

Çaj Portokalli 40g

€2.20

Çaji i portokallit është i pasur me vitaminë C, ai përmban një sasi të konsiderueshme pektine e cila ndihmon në uljen e kolesterolit. Ky çaj fantastik është një agjent i...

Esencë Dëllenje E Zezë 10ml

€5.00

• Përmbajtje të lartë të vitaminës C • Antioksidant i fuqishëm • Anti-inflamator: redukton inflamacionin në lëkurë • Redukton njollat e moshës/diellit dhe pastron poret • Diuretik: ndihmon funksionin e...

Curry Mix Aromatik 50g

€1.20

Curry nuk është një erëz me vete por një përzierje e disa llojeve të ndryshme të erëzave ekzotike si: shafran indie, xhinxherfill, kumin, piper, kardamon, spec i kuq etj. Në...

Çaj Lule Bliri 40g

€2.50

Përdoret në sëmundje të shkaktuara nga të ftohtët dhe që shoqërohen me temperaturë (rrufë, kollë, gëlbazë, etj). Në saj të vetisë që ka kjo lule, për të shkaktuar djersitjen në...

Çaj Gjethe Sene 65g

€2.20

Përbërja: Gjethe Sene Vetitë kuruese: Fletët e senës në sajë të heterozideve antrokinotike që përmbajnë, nxisin jashtëqitjen në organizëm. Sena është një bimë mjaft e njohur, efikase dhe e përdorshme...

Çaj bishta qershie 50g

€2.20

Çaji përbëhet nga bishtat e tharë të fryteve të qershisë (Prunus cerasus), të cilat janë drurë frytorë, të kultivuar thuajse kudo në vendin tonë. Bishtat e qershive në sajë të...

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj