Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Çaj trëndafil i egër 340g

€13.63

Përbërja: Trëndafil të egër, boronicë (qershigël), dhe mollë të egër. Vetitë kuruese: Trëndafili i egër konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë...

Çaj Trëndafil i egër 40g

€2.75

Trëndafili i kuq konsiderohet burimi natyror më i koncentruar i vitaminës C pasi përmban një sasi 50-100 herë më tepër se agrumet, arsye kryesore kjo, që jep kontribut në forcimin...

Çaj uva ursi 40g

€2.75

Çaji Uva Ursi përbëhet nga gjethet e bimës së Rrushit të Ariut (Arctostaphylos Uva Ursi) e cila gjendet në terrenet malore të vendit tonë. Çaji i përftuar ka shije të...

Çaj Uva ursi 80g

€2.75

Uva Ursi–Fletë Gërdeci apo Rrush Ariu.Ky çaj, përveç shijes së mirë ka veti dezinfektuese në rrugët urinare të pezmatuara, duke mos pasur asnjë ndikim në organet e shëndosha. Gjethet e...

Herbal slim tea 140g

€18.75

HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejtësisht natyrale me përbërje bimore që siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊 Përfitimet: •...

« Prapa 1 10 11 12

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj