Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Esencë rozmarine 10ml

€6.25

Vaji esencial i Rozmarinës është i njohur për përdorimin e tij në aromaterapi. Nxit sistemin imunitar, ul inflamacionin, largon dhimbjet e kokës dhe nxit rritjen e flokëve. Të përdoret i...

Esencë sherebele 10ml

€6.25

Vaj Sherebele • antioksidant: vepron kundër radikaleve të lira në trup• anti inflamator: kundra inflamacioneve të lëkurës, të stomakut, të zorrëve• depurativ: përshpejton largimin e toksinave nga gjaku nëpërmjet djersitjes...

Esencë timus 10ml

€15.00

Vaji esencial i timusit distilohet nga pjesët ajrore të Thymus vulgaris. Ka një notë të mesme me një aromë të fortë bimore e erëzash. Bima është përdorur si incense dhe...

Esencë timus i egër 10ml

€15.00

Vaji esencial i timusit të egër distilohet nga pjesët ajrore të Thymus vulgaris. Ka një notë të mesme me një aromë të fortë bimore e erëzash. Bima është përdorur si...

Esencë trumze 10ml

€6.25

VAJ TRUMZE• stimulues: për sistemin nervor dhe atë imunitar• ekspektorant: lehtëson kollitjen, ftohjen,• anti bakterial: irritime të gojës (herpes)• anti fungal: kundra mykut të lëkurës• kundër pickimeve të insekteve• ndihmues:...

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj