Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Herbal slim tea 140g

€18.75

HERBAL SLIM TEA (Çaji i dobësimit) është një çaj dietik me bazë krejtësisht natyrale me përbërje bimore që siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme. 😊 Përfitimet: •...

Çaj Boronice 430g

€32.75

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës (ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina A,...

Esencë rozmarine 10ml

€6.25

Vaji esencial i Rozmarinës është i njohur për përdorimin e tij në aromaterapi. Nxit sistemin imunitar, ul inflamacionin, largon dhimbjet e kokës dhe nxit rritjen e flokëve. Të përdoret i...

Çaj Melisa 70g

€2.75

Përbërja: Bar Blete (Melisa officinalis) Vetitë Kuruese: Fletët dhe lulet e Melises (Melissa officinalis) përmbajnë vaj esencial që në vetvete përmban citrate, linalol, geraniol, taninë, rezina e acid sucinik. Çaji...

Çaj kamomili 105g

€6.50

Përbërja: Lule kamomili Vetitë: Kamomili njihet si një qetësues natyror mjaft efikas. Përdoret per të larguar gazrat nga zorrët dhe liron ngërçet (spazmat e muskulaturës). Përdoret kundër diarrese, kundër pezmatimit...

Karafil 40g

€2.25

Karafili mund të përdoret në ëmbëlsira, torta dhe në një numër të konsiderueshëm produkte pastiçerie. Mund të përdoret gjithashtu si një aromatizues për vajin e gatimit, orizin, mishin, patatet, kungujt,...

Kripë Aromatike 655g

€4.50

Përbërja: Kripë, sherebelë, rozmarinë e hudhër. Përdorimi: Në produktin që keni në dorë, kemi bërë të mundur që në një kristal të vetëm kripe të fusim aromën e sherebelit të...

Esencë lavandule 10ml

€6.25

VAJ LAVANDULE(lëkurë, gatim, parfumues ajri)• redukton ankthin dhe stresin emocional• shëron djegiet dhe plagët• përmirëson gjumin• riparon komplekset e fytyrës dhe redukton aknet• ngadalëson plakjen falë oksidantëve të fuqishëm që...

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj