Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Produkte

2 3 4 5

Produkte

Çaj Boronice 430g

€32.75

Përbërja: Boronicë të egër 100% organike. Vetitë kuruese: Frytet e boronicës (ose frytet e qershiglës) janë të pasura me taninë, acid malik, citrik e benzoik si dhe me vitamina A,...

Çaj dafine 90g

€2.75

Çaji i gjetheve të dafinës përmban taninë dhe vajra esenciale. Tradicionalisht është përdorur si çaj ndihmës në mjekimin e gripit, të bronkitit, si edhe për përmirësimin e tretjes. Në mjekësinë alternative ekstraktet...

Çaj Dietik 100g

€2.75

Përbërja: Dëllenjë të zezë, lule njëmijëfletëshi, lule murrizi, lule shtogu, rrënjë gjuhënuese, mustaqe misri, lëvore drunakuqi, gjethe sene, etj. Vetitë kuruese: Nga zierja e bimëve që përmban përzierja, përftohet një...

Çaj Ekspektorant 90g

€2.75

Përbërja: Zhumbricë, trumëz, mollë të egër, lule agulice, etj. Vetitë kuruese: Zhumbrica në sajë të përmbajtjes së esencës (timol, tanineve etj). substancave të hidhura, flavoneve, substancave fitoncide etj. ndihmon në...

Çaj English Breakfast 32g

€3.00

Çaji English Breakfast është një blend çajrash të ndryshme me origjinë nga Assami, Ceyloni dhe Kenya. Është një nga blended më të njohura të çajit, mjaft i përdorur në kulturat...

Çaj Fier Guri 90g

€2.75

Përbërja: Fier Guri Vetitë Kuruese: Fieri i gurit përmban taninë, acide organike etj. Ka veti mjaft të mira qetësuese, ndihmon kundër kollës dhe acarimeve të rrugëve të frymëmarrjes. Nxit djerësitjen...

Çaj Fletë Mente 75g

€2.75

Çaji nga fletët e mentes është një çaj shumë freskues, mjaft popullor dhe i përdorur në vendet e Afrikës Veriore si Maroku. Njihet për aftësitë e tij për të qetësuar...

Çaj Fruta pylli 100g

€2.75

Përbërja: Fryte boronice, trëndafil të kuq, manaferrë, vadhëz të egër, mollë të egër. Vetitë kuruese: Miksimi i fryteve të bimëve aromatiko – mjeksore tërësisht të egra dhe të rritura në...

« Prapa 1 2 3 4 5 12 Para »

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj