Shporta juaj

0

Shporta juaj eshte bosh

Bli tani

Produkte

Çmimi

Masa

Produkte

Çmimi

Masa

2 3 4 5

Produkte

Masa

Fara Chia 530g

€7.50

Farat Chia, superushqimi që i duhet organizmit tonë. Konsideruar si një ndër ushqimet më të shëndetshme në planet. Ato janë të pasura me lëndë ushqyese si proteina dhe fibra që...

Fara e Zeze 60g

€3.00

Fara e zezë, e njohur ndryshe si kumin i zi (Nigella sativa), është një farë e vogël me ngjyrë të zezë dhe me një shije të fortë aromatike. Ajo është...

Fara Liri 60g

€2.00

Farat e lirit janë fara të vogla të prodhuara nga bimët e lirit (Linum usitatissimum).  Janë një burim i pasur i acideve yndyrore të shëndetshme, fibrave, proteinave, vitaminave dhe mineraleve....

Fara luledielli 60g

€0.50

Fara luledielli të cilesisë më të mirë, të qëruara nga levozhgat. Të përshtatshme për t'u përdorur si snack, në produkte brumi, pastiçeri, kokteile frutash të thata etj.

Fara Lulëkuqe 35g

€1.20

Farat e lulëkuqes gjejnë përdorim mjaft të pëlqyeshëm në gatimin e makaronave të ndryshme si dhe në ravioli e në (njoki) gnocchi. Një kondiment i mrekullueshëm në përgatitjen e bukës...

Farë Finoku 40g

€1.05

Është një erëz e përdorur që në kohën e romakëve të lashtë. Përdoret në supa, perime, tek peshku etj., si dhe shoqëron në mënyrë të përkryer bukën dhe ëmbëlsirat. Finoku...

Finok i Grirë 40g

€1.05

Është një erëz e përdorur që në kohën e romakëve të lashtë. Përdoret në supa, perime, tek peshku, dhe shoqëron në mënyrë të përkryer bukën dhe ëmbëlsirat. Finoku është dhe...

Fletë mente 36g

€1.15

Menta (Spearmint) përdoret kryesisht për aromën e këndshme dhe të veçantë që lë si në gatimin e perimeve dhe të sallatave, ashtu edhe në gatimin e mishrave te ndryshëm si...

« Prapa 1 2 3 4 5 15 Para »

Bioaroma e maleve tona, në filxhanin tuaj